Plan wizyty duszpasterskiej

SOBOTA
14 stycznia
8.301. blok ul. Pana Tadeusza 2 klatka III i IV
2. blok ul. Pana Tadeusza 10 cały od I klatki
3. blok ul. Pana Tadeusza 12 cały od I klatki
PON.
16 stycznia
16.001. blok ul. Pana Tadeusza 2 klatka V i VI
2. blok ul. Pana Tadeusza 16 – klatka I i II
3. blok ul. Pana Tadeusza 16 – klatka III i IV
WTOREK
17 stycznia
16.001. blok ul. Pana Tadeusza 4 – klatka I i II
2. blok ul. Pana Tadeusza 8 – klatka I – II
3. blok ul. Pana Tadeusza 8 – Klatka III – IV
ŚRODA
18 stycznia
16.001. blok ul. Pana Tadeusza 4 – klatka III i IV
2. blok ul. Pana Tadeusza 8 – klatka V
3. blok ul. Pana Tadeusza 14 – klatka V i VI
CZWARTEK
19 stycznia
16.001. blok ul. Szkotnia 3 – klatka I i II
2. blok ul. Szkotnia 3 – klatka III i IV 
PIĄTEK
20 stycznia
16.001. blok ul. Szkotnia 5 – klatka I i II
2. blok ul. Szkotnia 5 – klatka III i IV
SOBOTA
21 stycznia
8:301. blok ul. Sienkiewicza 6 – klatka I
NIEDZIELA
22 stycznia
16:001. blok ul. Szkotnia 15 – klatka IV i V
PON.
23 stycznia
16.001. blok ul. Szkotnia 13 – klatka I i II
2. blok ul. Szkotnia 13 – klatka III i IV
3. blok ul. Szkotnia 13 – klatka V i VI
WTOREK
24 stycznia
16.001. blok ul. Szkotnia 15 – klatka I i II
2. blok ul. Szkotnia 15 – klatka III i VI
ŚRODA
25 STYCZNIA
16.001. blok ul. Szkotnia 2 – klatka I i II
2. blok ul. Szkotnia 2 – klatka III i IV
3. blok ul. Sienkiewicza 6 – klatka II – III
CZWARTEK
26 STYCZNIA
16.001. blok ul. Sienkiewicza 8 – klatka I – II
2. blok ul. Sienkiewicza 6 – klatka IV i V
3. blok ul. Sienkiewicza 8 – klatka III – IV
PIĄTEK
27 stycznia
16.001. blok ul. Sienkiewicza 8 – klatka V – VI
2. blok ul. Sienkiewicza 8 – klatka VII – VIII
3. Domy i mieszkania na zaproszenie
SOBOTA
28 stycznia
8.301. blok ul. Sienkiewicza 2 cały od nr. 1
2. blok ul. Sienkiewicza 4 cały od nr. 1

Ul. Budzisz w tym tygodniu odcinki przed obwodnicą.

PONIEDZIAŁEK
2 stycznia
16.001. ul. Budzisz od P. Nowackiego do P. Łagowskich
2. blok ul. Kochanowskiego 3 Klatka I i II
3. blok ul. Kochanowskiego 3 Klatka III i IV
4. blok ul. Robotnicza 1 Klatka I i II
5. blok ul. Robotnicza 1 Klatka III i IV
6. blok ul. Robotnicza 1 Klatka V i VI
7. blok ul. Robotnicza 1 Klatka VII i VIII
WTOREK
3 stycznia
16.001. ul. Budzisz od P. Kubica (od kościoła) do obwodnicy strona prawa
2. ul. Poddęby – apartamentowiec obok Straży Pożarnej
3. blok ul. Robotnicza 1a Klatka I i II
4. blok ul. Robotnicza 1a Klatka III i IV
5. blok ul. Robotnicza 1a Klatka V i VI
6. blok ul. Robotnicza 1a Klatka VII i VIII
ŚRODA
4 stycznia
16.001. ul. Budzisz od P. Zaborowskich (nr.9) do P. Wiesława Sikory (nr.29)
2. blok ul. Robotnicza 1b Klatka I – III 
3. blok ul. Robotnicza 1b Klatka IV i VI 
4. blok ul. Robotnicza 1b Klatka VII i VIII
5. blok ul. Robotnicza 1b Klatka IX i X
6. ul. Gawrzyłowska apartamentowce 31a, 31b
CZWARTEK
5 stycznia
 Spowiedź przed I piątkiem
PIĄTEK
6 stycznia 
 Objawienie Pańskie 
SOBOTA
7 stycznia
8.301. ul. Budzisz ciąg dalszy strona lewa do obwodnicy
2. ul. Tysiąclecia od Grunwaldzkiej nr. nieparzyste
3. ul. Tysiąclecia nr. Parzyste od początku (Oleje)
4. ul. Żołędziowa od Wielopolskiej 
5. ul. Gawrzyłowska od ronda do obwodnicy
6. ul. Gawrzyłowska za obwodnicą i w stronę miasta
7. ul. Poddęby, Bojanowskiego, Reja, Kochanowskiego
NIEDZIELA
8 stycznia
14.001. ul. Budzisz – apartamentowiec
2. blok ul. Wielopolska 42 
3. blok ul. Gawrzyłowska 9 
4. blok ul. Gawrzyłowska 19
PONIEDZIAŁEK
9 stycznia
16.001. Ul. Mickiewicza prawa strona od kościoła 
2. blok ul. Gawrzyłowska 23 Klatka I i II
3. blok ul. Gawrzyłowska 23 Klatka III i IV
4. blok ul. Gawrzyłowska 23 Klatka V i VI
5. blok ul. Gawrzyłowska 37 Klatka I
6. blok ul. Gawrzyłowska 37 od II klatki do spotkania
7. blok ul. Gawrzyłowska 37 od VI klatki do spotkania
DATAGODZ.REJON KOLĘDOWY
WTOREK27 grudnia8.301 Ks. Ul. Budzisz Od P. Słota do P. Ciszek
1 Ks. Ul. Górzysta i Stroma
1 Ks. Ul. W. Macha – od lasu w kierunku miasta do p. B. Miler
1 Ks. Ul. W. Macha – od lasu p. B Kurcz w kierunku Wielopolskiej
j1 Ks. Ul. W. Macha – od ul. Wielopolskiej
1 Ks. 
Ul. Tetmajera od lasu
1 Ks. Ul. Tetmajera od obwodnicy
1 Ks. Ul. Spokojna, Pogodna, Promienna.
ŚRODA28 grudnia8.301 Ks. Ul. Budzisz Od P. Kloc do P. Sulisz
1 Ks. Ul. Polna od obwodnicy i Ul. Gawrzyłowska nr. parzyste
1 Ks. Ul. Wielopolska za obwodnicą strona prawa
1 Ks. Ul. Wielopolska za obwodnicą strona lewa 
1 Ks. Ul. Wielopolska od lasu strona prawa
1 Ks. 
Ul. Wielopolska od lasu strona lewa
1 Ks. Ul. Rolnicza
1 Ks. Ul. Zdrojowa
CZWARTEK29 grudnia8.301 Ks. Ul. Budzisz Od P. Ochab do P. Jana Wócika
1Ks. Ul. Szkotnia domy jednorodzinne do ul. Wielopolskie
j
1 Ks. Ul. Wiejska od obwodnicy
1 Ks. Ul. Wielopolska od obwodnicy strona lewa
1 Ks. Ul. Wielopolska od obwodnicy strona prawa
1 Ks. 
Ul. Wielopolska od miasta do obwodnicy strona lewa
1 Ks. Ul. Wielopolska od miasta do obwodnicy strona prawa
1 Ks. Ul. Jagiełły, Zygmunta Starego i Chrobrego
PIĄTEK30 grudnia8.301 Ks. Ul. Budzisz Od P. Gałat do P. Stanisława Wócika
1 Ks. Ul. Rondo całość
1 Ks. Ul. Grunwaldzka, Legionów, Szlay-Groele
1 Ks. Ul. Rzeszowska domy obok Nadleśnictwa i ul. Wesoła
1 Ks. Ul. Rzeszowska blok Nadleśnictwa i domy w stronę miasta
1 Ks. 
Ul. Radosna
1 Ks. Ul. Rzeszowska, Rajska od miasta (p. Biduś)
1 Ks. Ul. Królewska
PONIEDZIAŁEK
2 stycznia
16.001 Ks. Ul. Budzisz Od P. Nowackiego do P. Łagowskich
1 Ks. Ul. Kochanowskiego 3 Klatka I i II
1 Ks. Ul. Kochanowskiego 3 Klatka III i IV
1 Ks. Ul. Robotnicza 1 Klatka I i II
1 Ks. Ul. Robotnicza 1 Klatka III i IV
1 Ks. 
Ul. Robotnicza 1 Klatka V i VI
1 Ks. Ul. Robotnicza 1 Klatka VII i VIII

Świąteczne życzenia

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas,
kiedy każdy z nas na chwilę zwalnia,
kiedy wszystko staje się piękniejsze,
kiedy wielbimy ogromną miłość Boga do ludzi.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia
życzymy zapatrzenia się w malutkie Dziecię Jezus,
które narodziło się dla każdego z nas.
Inspirowania się Nim w radościach i trudach dnia codziennego.

Na czas przeżywanych Świąt oraz cały Nowy Rok
Składamy najserdeczniejsze życzenia
oraz zapewniamy o modlitewnej pamięci.

Wasi Duszpasterze!

Rezerwacja biletów na spektakl – Operacja „Interitus”

Młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży zaprasza na kolejny przygotowany przez siebie spektakl teatralny zatytułowany Operacja „Interitus”. Premiera odbędzie 3, 4, 10 oraz 11 grudnia. Szczegóły znajdują się na plakatach.

Bilety można zdobyć dziś oraz za tydzień od młodzieży przy wyjściu z kościoła a także online po przez formularz dostępny na stronie internetowej parafii. Wstęp na spektakl jest darmowy. Młodzież dopiero po spektaklu będzie zbierać dobrowolne datki.

REZERWACJA BILETÓW

Wszystkich świętych i dzień zaduszny

  1. We wtorek UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH i rozpoczęcie Tygodnia Modlitwy za Zmarłych. W naszym kościele nie będzie w tę Uroczystość Mszy św. o godz. 13.00 i 15.00. O godz. 14.00 — na cmentarzu przy ul. Wielopolskiej — będzie procesja z modlitwą za zmarłych i okolicznościowe kazanie. Po procesji — Msza św. w kaplicy cmentarnej.
    Wieczysta adoracja w Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień zaduszny rozpocznie się od godz. 19.00.
    Przy naszych cmentarzach w Uroczystość Wszystkich Świętych będzie zorganizowana kwesta do puszek na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  2. W środę — WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH (Dzień Zaduszny). Msze św. będą odprawiane w godz. 6.30. 8.00, 9.30, 16.30 i 18.00.

Kandydaci do Parafialnej Rady Duszpasterskiej

Gniazdowska Lucyna, ul. Macha
Hayn Paweł, ul. Mickiewicza
Jaje Krystyna, ul. Gawrzyłowska
Jędrzejewski Zenon, ul. Króla B. Chrobrego
Książek Jacek, ul. Gawrzyłowska
Kula Jerzy, ul. P. Tadeusza
Kulig Andrzej, ul. Tetmajera
Ligęska Stanisław, ul. Budzisz
Loda Andrzej, ul. Mickiewicza
Łagowski Ryszard, ul. Budzisz
Łazarz Bogusława, ul. Szkotnia
Mikoś-Cieśla Ewa, ul. Robotnicza
Myzia Marta, ul. Wielopolska
Pajdo Kazimierz, ul. Grunwaldzka
Pieczonka Zenon, ul. Robotnicza
Pociask Janusz, ul. Budzisz
Przybysz Wiesław, ul. Budzisz
Stalec Janusz, ul. Sienkiewicza
Sypel Grzegorz, ul. Budzisz
Szerszeń Wojciech, ul. Wiejska
Szudy Maria, ul. Budzisz
Waśko Grażyna, ul. Tysiąclecia
Witkoś-Janczura Anna, ul. Budzisz
Wolska Krystyna, ul. Robotnicza
Wójcik Marek, ul. Robotnicza

Renowacja Misji Świętych

Sobota, 22.10.2022 – „A pod krzyżem stała moja Matka”

            godz. 18.00     Msza Święta na rozpoczęcie renowacji misji

Niedziela, 23.10.2022 – „Dałam wam sześć dni do pracy, siódmy zastrzegłam sobie”

godz. 6.30       Msza Święta z ogólną nauką misyjną

            godz. 8.00       Msza Święta z ogólną nauką misyjną

            godz. 9.30       Msza Święta z ogólną nauką misyjną

            godz. 11.00     Msza Święta z ogólną nauką misyjną

            godz. 13.00     Msza Święta z ogólną nauką misyjną

            godz. 15.00     Msza Święta z ogólną nauką misyjną

            godz. 18.00     Msza Święta z ogólną nauką misyjną

            godz. 19.00     Nauka misyjna dla mężczyzn               

            godz. 20.00     Apel Maryjny

Poniedziałek, 24.10.2022 – „Od jak dawna cierpię za Was?”

            godz. 7.30       Różaniec

            godz. 8.00       Msza Święta z ogólną nauką misyjną i naboż. pokutnym

            godz.16.00      Nauka dla dzieci

            godz. 17.30     Różaniec

            godz. 18.00     Msza Święta z ogólną nauką misyjną i naboż. pokutnym

            godz. 19.00     Nauka misyjna dla kobiet

            godz. 19.30     Nauka dla młodzieży

            godz. 20.00     Apel Maryjny

Wtorek, 25.10.2022 – „W imię Chrystusa pojednajcie się z Bogiem” – DZIEŃ SPOWIEDZI 

            godz. 7.30       Różaniec

            godz. 8.00       Msza Święta z nauką ogólną

            – SPOWIEDŹ ŚW.

            godz. 15.00     Koronka do Bożego Miłosierdzia i SPOWIEDŹ ŚW.

            godz. 18.00     Msza Święta z nauką ogólną 

            godz. 19.00     Nabożeństwo za zmarłych 

Środa, 26.10.2022 – „Czy dobrze się modlicie moje dzieci?”

            godz. 7.30       Różaniec

            godz. 8.00       Msza Święta z ogólną nauką misyjną i akt oddania się Matce Bożej

            godz. 11.00     Msza Święta dla starszych i chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych

            godz. 17.30    Różaniec

            godz. 18.00     Msza Święta z ogólną nauką misyjną i akt oddania się Matce Bożej

Renowację poprowadzi ks. Zygmunt Tokarz, saletyn.